Gelinim Sensin 8.Bölüm 12 Ekim 2016

Gelinim Sensin 8.Bölüm’de neler olacak? Gelinim Sensin’de bugün heyecan dorukta Cumali’nin buluşmasının ardından ortalık karışırken, Gamze istenmeyen gelin olacak. Gamze kızlar tarafından istenmiyor ve bu durum ortalığı fazlasıyla karıştıracak. Ayrıca Gamze bugünkü bölümde reyting uğruna büyük bir frikik veriyor.

Ekranların en sevilen sunucularından birisi olan Ebru Akel’in sunumuyla Fox ekranlarında yer Alan Gelinim Sensin programında, kaynanalar oğulları için gelin seçecek ve seçtikleri gelinle aynı ev içerisinde bir hafta geçirecekler. Tabi bu kadarla kalmıyor.
Gelinim Sensin son bölüm’de seçilen gelin adayını bir haftanın sonunda damat adayı da beğenmeli. Gelinim Sensin Hafta içi hergün Fox’ta


Etiketler:

Gelinim Sensin 8.Bölüm 12 Ekim 2016 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    suyun sakit axani,insanin yere baxani,bu bir atalar meseli,esraya aid

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online