Gelinim Sensin 13.Bölüm 19 Ekim 2016

Cumali ve Hazan arasında mutsuz son geliyor. Esra Hazan ve annesi arasında sıkışıp kalan Cumali ne yapacak üçlü arasında sıkışıp kalan Cumali bir karar vermek zorunda kalıyor ancak bu karar onu tek başına da bırakabilir. İki kadın ve annesi tarafından baskı yapılıyor ve seçim yapma konusunda oldukça zor bir dönem geçiriyor.

Ekranların en sevilen sunucularından birisi olan Ebru Akel’in sunumuyla Fox ekranlarında yer Alan Gelinim Sensin programında, kaynanalar oğulları için gelin seçecek ve seçtikleri gelinle aynı ev içerisinde bir hafta geçirecekler. Tabi bu kadarla kalmıyor.
Gelinim Sensin son bölüm’de seçilen gelin adayını bir haftanın sonunda damat adayı da beğenmeli. Gelinim Sensin Hafta içi hergün Fox’ta


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online